Zoe Yat Kiralama, İstanbul

Yatta Yemekli Tur

Yemekli Boğaz turlarımız için minimum kiralama süresi 3 saattir. 3 saatlik süre içinde  siz boğazın güzelliklerini seyredip, sevdiklerinizle yada misafrlerinizle sohbet ederken, tecrübeli personelimiz size yemek ve içeçek servisi yapacaktır. 

Yemek menülerimiz Arşipel Restaurant Kuruçeşme tarafından sağlanmaktadır. Genelde balık, deniz ürünleri ve meze ağırlıklı menülerimize ek olarak isteğe bağlı et ve vejetaryan  menüleri de eklenebilmektedir.

Detaylı menü seçeneklerimiz için info@bogazyat.com

Bogaz-Yemekli-Tur

İstanbul Boğazı’nın son zamanlardaki en popüler aktivitelerinden biri haline gelen boğazda yemekli tur, kutlama ve özel organizasyonlar için çokça tercih edilmeye başlandı. Doğum günü partisi, yemekli şirket toplantıları, motivasyon toplantıları, nişan, düğün gibi çeşitli taleplerinize yanıt verebilecek kapasitede hizmet verebilen teknelerimiz ile sizleri ağırlamayı bekliyoruz.

Turizm profesyoneli ekibimiz rezervasyon aşamasından tur bitimine kadar tamamen sizinle ilgilenecek ve turunuzun iyi geçmesi için çalışacaktır. Beklentilerinizin üzerinde hizmet, servis ve yemek kalitesi ile sonunda çok mutlu ayrılacağınız ve İstanbul’un muhteşem Boğazı’nın keyfini çıkaracağınız bir tur geçireceksiniz.

Boğaz’da yemekli turların rotası içerisinde Dolmabahçe, Çırağan ve Beylerbeyi Sarayları, Boğaz Köprüleri, Anadolu ve Rumeli Hisarları, Boğaz’ın kenarında yer alan tarihi yalılar gibi pek çok dikkat çekici yapı ile de karşılaşacaksınız.

Grubunuzun boyutuna göre uygun tekne belirlendikten sonra özenle hazırlanmış kokteyl ve yemek paketlerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Bu hizmetlere ek olarak caz grubu, oryantal şov, DJ performansı gibi hizmetlerden ayrı bir ücret karşılığında yararlanabilirsiniz.

Minimum 2 saat olarak gerçekleşen boğazda yemekli turlar, talebinize göre daha uzun da olabilir. Boğazda yemekli turları yanında yaz aylarında oldukça popüler olan yüzme turları da yemekli turunuza dahil edilebilmektedir.

Bunun yanında gerçekleştireceğiniz şirket organizasyonlarınız için gerekli ekipmanlar da teknelerimizde bulunmakta olup, profesyonel ekibimiz boğaz turunuz boyunca size eşlik etmektedir.

Üstün hizmet kalitesi, son teknoloji ses ve müzik sistemleri, nitelikli yemek ve içecek servisi ile diğerlerinden ayrılan, yılın 365 günü hizmet verebilen teknelerimiz ve profesyonel ekibimiz yıl boyu size hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır.

İster yeni yıla girerken, ister sıcak yaz aylarında bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Tüm boğaz teknelerimiz turizm belgesine sahip olup, turlarımız sigorta güvencesi altında gerçekleşmektedir.

Fiyat Teklifi Alın:  Tur Tipi *

  Tur Tarihi *

  Kişi Sayısı *

  Email *

  Mesajiniz

  Zoe Yat Bağlama Yeri

  Kuruçeşme Parkı,
  Migros Karşısı
  İstanbul

  İskeler

  Kuruçeşme, Arnavutköy, Ortaköy, Beşiktaş and Kabataş iskeleleri, Boğazda bazı oteller ve lokantaları, Delmare, Zuma, Reina, Feriye Lokantası, Çırağan Sarayı, Four Seasons Bosphorus Oteli.

  Rezervasyon

  Fiyatlar için bize ulaşin:
  Email: info@bogazyat.com