Zoe Yat Kiralama, İstanbul

yatta şirket yemeği

İstanbul’a ziyarete gelen şirket misafirlerinizi özel bir yatta ağırlamak istiyorsanız, Zoe Yat Kiralama sizleri bekliyor. Şirket misafirlerinizin harika bir boğaz turu ile İstanbul’u denizden görmesini sağlarken, şirket toplantınızı da yatta gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Boğazda yat gezisi sırasında isterseniz misafirlerinize yemek menülerimizden birini seçerek ikramda bulunabilirisiniz yada yat turu sonunda sizi boğaz lokantalarından birine bırakabiliriz.

Şirket yemeğinizin en iyi şekilde geçmesi , sizin ve misafirinizin rahatı için kaptanımız ve gemicimiz titizlikle himzet edeceklerdir. Kurumsal boğaz gezileri üst düzey dikkat ve itina gerektiren organizasyonlardır. Tecrübeli deniz ve servis elemanlarımız sizleri ve misafirlerinizi mutlu etmek için profesyonel hizmet anlayışı ile çalısacaklardır.

Dakik, sorunsuz yat kiralama hizmeti almak için Zoe Yat Kiralama’yı seçebilirsiniz. Tüm yat kiralama hizmetlerimiz ve fiyatlar için çekinmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın:  Tur Tipi *

  Tur Tarihi *

  Kişi Sayısı *

  Email *

  Mesajiniz

  Zoe Yat Bağlama Yeri

  Kuruçeşme Parkı,
  Migros Karşısı
  İstanbul

  İskeler

  Kuruçeşme, Arnavutköy, Ortaköy, Beşiktaş and Kabataş iskeleleri, Boğazda bazı oteller ve lokantaları, Delmare, Zuma, Reina, Feriye Lokantası, Çırağan Sarayı, Four Seasons Bosphorus Oteli.

  Rezervasyon

  Fiyatlar için bize ulaşin:
  Email: info@bogazyat.com