Zoe Yat Kiralama, İstanbul

yatta yildönümü kutlaması

Evlilik yıldönümünüzü boğazda yat kiralama ile unutulmaz yapabilirsiniz. Eşinize yıldönümünüzde süpriz bir kutlama organizasyonu yapmak için kiralık yat seçeneklerimizden kendinize uygun olanı seçebilir ve gerisini tecrübeli servis personelimize bırakabilirsiniz.

Evlilik yıldönümleri çiftler için en özel günlerden biri. Hal böyle olunca bu özel günü, unutulmaz kılmak evli çiftlerin tek düşüncesi oluyor. Özel yat kiralama ile bu günü daima hatırlayacağınız bir tecrübeye çevirebilirsiniz.

İster yat turu ile boğazın büyüleyici atmosferinde içkilerinizi yudumlayın, ister sizing için özel hazırlanmış yemek menülerimizden birini seçip keyfinize bakın. Sizlere bu kutlamanızda tecrübeli personelimiz hizmet edecek, mutlu ve unutulmaz olacak yıldönümünüzü rahat ve mutlu geçirmenizi sağlayacak.

Sizleri istediğiniz iskelden alıp tekrar istediğiniz iskeleye bırakabilir yada tur sonrasında istediğiniz boğaz eğlence mekanına bırakabiliriz. Yat turu esnasında Boğaziçi Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Beylerbeyi, Çırağan, Dolmabahçe ve Topkapı Sarayları ile Boğaziçi’nin muhteşem yalılarını görebilirsiniz.

Evlilik yıldönümüzü boğazda size özel kiralık yat ile kutlamak fikri size de iyi bir fikir gibi geliyorsa bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın:

Tur Tipi *

Tur Tarihi *

Kişi Sayısı *

Email *

Mesajiniz

Zoe Yat Kiralama
Zoe Yat Bağlama Yeri
Kuruçeşme Parkı,
Migros Karşısı
İstanbul
İskeler
Kuruçeşme, Arnavutköy, Ortaköy, Beşiktaş and Kabataş iskeleleri, Boğazda bazı oteller ve lokantaları, Delmare, Zuma, Reina, Feriye Lokantası, Çırağan Sarayı, Four Seasons Bosphorus Oteli.
Rezervasyon
Fiyatlar için bize ulaşin:
Email: info@bogazyat.com