Zoe Yat Kiralama, İstanbul

yatta evlilik teklifi

Romantik bir akşam yemeği, mum ışığı, masada güller, bir şişe şarap ve boğazın nefes kesen manzarası eşliğinde müstakbel eşinize yatta evlenme teklifi yapmak istermisiniz? Yatta evlenme teklifi yaparak müstakbel eşinizi şaşırtabilir ve bu önemli anınızı İstanbul Boğazı’nın görkemi ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

Yatta evlenme teklifi yapmanın önemli artılarından biri sevdiğinizle baş başa olacağınız için daha rahat bir ortamın olmasıdır. Restoranlarda yabancı misafirlerin mevcudiyeti sebebiyle kendinizi rahat hissedemeyeceğinizi düşünüyorsanız özel yat kiralamak sizin için en iyi alternatif. Organizasyon öncesinde isteğinize göre çiçekler, pasta, masa süslemesi, özenle hazırlanmış yemekleri seçiminize sunuyoruz.

Boğaz turuna başlamadan önce, önceden belirlediğimiz noktaların birinden sizi yatımıza alıyoruz ve turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında Çırağan, Beylerbeyi, Dolmabahçe Sarayı, Rumeli Hisarı gibi boğazın önemli yapılarını boğazdan görebilme imkanına sahip oluyorsunuz. İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasında isterseniz Boğaz köprüsünün altına lazer ışığı yansıtarak, isterseniz de Kız Kulesi’nin yanı başında romantik bir ortamda evlenme teklifinizi yapabilirsiniz.

Sizin seçtiğiniz müzikler arka fonda çalarken yaptığınız evlenme teklifi karşısında müstakbel eşiniz şaşkınlığını üzerinden atamayacağını tecrübelerimize dayanarak söyleyebiliriz. Sonrasında bir şampanya veya bir şişe şarap ile bu anı kutlamaya yatta devam edebilirsiniz. Ayrıca kutlama için evlilik teklifinden sonra arkadaşlarınızı davet etmek istiyorsanız onları belirlenen noktadan yatımıza alabilir ve yat turunuzun keyfini arkadaşlarınızla çıkartabilirsiniz.

Müstakbel eşiniz ve sizin için çok önemli olan bu anı yatta evlenme teklifi ile hafızalara kazıyın. Profesyonel ekibimiz organizasyon öncesi ve sırasında üstün hizmet kalitesi ile en mükemmel şekilde organizasyonunuzun gerçekleşmesini sağlamak için sizlere yardımcı olacaklardır. Yatta evlillik teklifi bilgisi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Fiyat Teklifi Alın:  Tur Tipi *

  Tur Tarihi *

  Kişi Sayısı *

  Email *

  Mesajiniz

  Zoe Yat Bağlama Yeri

  Kuruçeşme Parkı,
  Migros Karşısı
  İstanbul

  İskeler

  Kuruçeşme, Arnavutköy, Ortaköy, Beşiktaş and Kabataş iskeleleri, Boğazda bazı oteller ve lokantaları, Delmare, Zuma, Reina, Feriye Lokantası, Çırağan Sarayı, Four Seasons Bosphorus Oteli.

  Rezervasyon

  Fiyatlar için bize ulaşin:
  Email: info@bogazyat.com