Zoe Yat Kiralama, İstanbul

yatta yildönümü kutlaması

İstanbul’un yılbaşında olan kalabalığı ve sıkışıklığından kaçıp sadece sevdiklerinizle özel bir yılbaşı akşamı geçirmek istiyor ayrıca farklı eğlence mi planlıyorsunuz? İstanbul Boğazı’nın ortasında yılbaşı gecesinde özel bir kiralık yat ile kutlama yapmaktan daha güzel ne olabilir? Sadece sevdiklerinizle tüm kalabalıktan uzak ve rahat edeceğiniz bir ortamda…

Yılbaşı gecesi İstanbul’daki eğlence mekanlarının kalabalığı ve bunaltıcılığını hissetmeden, şehir dışına çıkmadan, sıradanlığın dışında unutulmaz bir tecrübe ile yeni yılın ilk dakikalarını boğazda yat turu ile kutlayabilirsiniz. Kalabalıktan uzaklaşıp sevdiklerinizle rahat bir ortamda eğlenebilir ve yılbaşı gecesinin İstanbul Boğazı’na yansıttığı manzaraya tanık olabilirsiniz.

Yılbaşı gece yarısı boğazda atılan havai fişekler, yılbaşı eğlencenizi daha da renklendirecek ve gecenizi daha da hafızalara kazıyacak. Size özel olarak tahsis edilen kiralık yatımızda sevdiklerinizle ve rahat bir şekilde vakit geçirerek yeni yılı kutlayarak kendinize ve sevdiklerinize özel bir jest yapabilirsiniz.

Yatta yılbaşı organizasyonunuz başlamadan önce belirlenmiş noktalardan sizi alıp boğazın sularında turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında İstanbul Boğazının en önemli yapılarının önünden geçerken o geceye özel İstanbul’un ve boğaz köprülerinin ışıklandırmalarının muhteşem manzarasıyla birlikte gece yarısı boğazda atılan havai fişeklerin görkemine tanık olacaksınız. Yatta yılbaşı organizasyonumuzda özel seçilmiş menülerimiz ve birçok alkollü, alkolsüz içki imkanlarımızla sizlere unutulmayacak bir akşam yaşatıyoruz.

Organizasyonun öncesinde ve sırasında üstün hizmet anlayışına sahip olan profesyonel ekibimiz sizlere her türlü konuda yardımcı olarak eğlencenizin sorunsuz ve istediğiniz bir şekilde yürümesi için ellerinden geleni yapacaklardır. Yat kiralama ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen hemen iletişime geçin!

 

Fiyat Teklifi Alın:  Tur Tipi *

  Tur Tarihi *

  Kişi Sayısı *

  Email *

  Mesajiniz

  Zoe Yat Bağlama Yeri

  Kuruçeşme Parkı,
  Migros Karşısı
  İstanbul

  İskeler

  Kuruçeşme, Arnavutköy, Ortaköy, Beşiktaş and Kabataş iskeleleri, Boğazda bazı oteller ve lokantaları, Delmare, Zuma, Reina, Feriye Lokantası, Çırağan Sarayı, Four Seasons Bosphorus Oteli.

  Rezervasyon

  Fiyatlar için bize ulaşin:
  Email: info@bogazyat.com