Zoe Yat Kiralama, İstanbul

yatta doğum günü

Boğazda Doğum Günü Kutlaması

İstanbul Boğazı’nda gerçekleştirilen tekne turlarında en çok rağbet gören aktivitelerden olan Boğaz’da doğum günü turları sevdikleriniz ile birlikte bu güzel günü geçirmek için çok güzel bir ortam sunmaktadır. İstanbul Boğaz’ında doğum günü kutlaması için grubunuzun büyüklüğüne göre seçebileceğiniz teknelerimizde rezervasyon aşamasından tur bitimine kadar olan süre boyunca profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Rezervasyon esnasında karar vereceğiniz sizin için hazırladığımız kokteyl ve yemek menü paketleri ile partinizi zenginleştirebilirsiniz. Bu eğlenceli tur esnasında yakınından geçeceğiniz Dolmabahçe, Çırağan ve Beylerbeyi Sarayları, Boğaz Köprüleri, Anadolu ve Rumeli Hisarları, Boğaz’ın kenarında yer alan tarihi yalılar gibi pek çok dikkat çekici yapıları görmek de doğumgünü partinize renk katacaktır.

Boğaz’da doğum günü partisinde eğlenceyi daha da artırmak için ise DJ, caz grubu ve oryantal şov gibi ek hizmetlerden de yararlanabilmek mümkündür. Son teknoloji müzik ve ses sitemi ile de tur boyunca Boğaz’ın muhteşem manzarası eşliğinde dans edebilir ve eğlenceyi doruk noktasına çıkarabilirsiniz. En kısa tur 2 saat olarak düzenlenmektedir. Bu süre talebinize göre uzatılabilmektedir.

Teknelerimiz bu özel organizasyon için sadece size tahsis edilecektir. Tamamen güvenli bir şekilde Boğaz’da doğum günü kutlaması, farklı olmak ve sevdiklerinizle birlikte bu mutlu günü geçirmek için çok uygundur. Yılın 365 günü hizmet verebilen teknelerimiz sayesinde yaz kış farketmeden doğum gününüzü Boğaz’da kutlamanız mümkündür. Teknelerimiz gerekli tüm belgelere sahiptir ve profesyonel ekibimiz ile birlikte turunuz boyunca tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte tasarlanmıştır. Bu sebeple sevdikleriniz ile birlikte gönül rahatlığıyla bu güzel günün tadını çıkarabilirsiniz.

Doğum gününüzü sevdikleriniz ile birlikte Boğaz’da teknelerimiz ile kutlamak için bize ulaşabilirsiniz.

Boğazda kiralık tekneler hizmetlerimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat Teklifi Alın:  Tur Tipi *

  Tur Tarihi *

  Kişi Sayısı *

  Email *

  Mesajiniz

  Zoe Yat Bağlama Yeri

  Kuruçeşme Parkı,
  Migros Karşısı
  İstanbul

  İskeler

  Kuruçeşme, Arnavutköy, Ortaköy, Beşiktaş and Kabataş iskeleleri, Boğazda bazı oteller ve lokantaları, Delmare, Zuma, Reina, Feriye Lokantası, Çırağan Sarayı, Four Seasons Bosphorus Oteli.

  Rezervasyon

  Fiyatlar için bize ulaşin:
  Email: info@bogazyat.com