Zoe Yat Kiralama, İstanbul

yatta yüzme turu

Boğazda Yüzme Turu

İstanbul’un stresinden ve koşuşturmacasından uzaklaşıp, sakin ve kendinizi dinleyebileceğiniz bir boğaz turuna ne dersiniz? İki kıtayı ayıran muhteşem İstanbul Boğazı’nda küçük bir gezinti. İstanbul’u daha önce hiç görmediğiniz bir perspektiften görkemine şahit olmak ve hayatın yoğunluğundan çıkarak sakin sularda huzur bulmak veya balık tutarak sessizliğin tadını çıkarmak hayal değil. Denize girmek, ferahlamak için uzaklara gitmenize gerek yok. Sizleri önceden belirlenen Kabataş, Kuruçeşme gibi iskelelerden alıp hemen turunuza başlayalabilirsiniz.

Boğazda yüzme turlarımızda, boğazın kıyısındaki tarihi ve turistik yapıları gezme olanağı, Adalar veya Poyrazköy civarında demir alıp, sizlere balık tutma ve yüzme imkanı sunmaktayız. İstanbul içerisinde denize girmek için uzun bir yol kat etmek yerine boğazda tekne turu yaparak hem inanılmaz bir tecrübe yaşayacak hemde koşuşturmadan uzak ve yazın sıcağında ferahlayarak boğazın sakin sularında vakit geçireceksiniz. Ayrıca demir alınan sularda içkinizi yudumlarken balık tutma keyfini süreceksiniz. Kendinizi ödüllendirmek ve dinlemek için kesinlike göz ardı etmemeniz gereken boğazda yüzme turlarımızı üstün kalite anlayışını benimseyen ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Tur esnasında içecek servisimiz ve eğer yemek isterseniz tur öncesi talebinize göre yemek servisimiz yapılmaktadır. Rezervasyon aşamasında isteğinize göre sizlere 3 farklı menü seçeneği ve meze seçeneği bulunmaktadır.

Boğazda yüzme turumuzda, balık tutma ve yüzme dışında ayrıca sizlere kısa bir ada turu imkanını hizmetinize sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz sizlerle en uygun balık tutma ve yüzme noktalarını paylaşacak ve turunuzun keyifli geçmesi için hizmet vereceklerdir.

Boğaz yat ve tekne kiralama hizmetlerimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat Teklifi Alın:  Tur Tipi *

  Tur Tarihi *

  Kişi Sayısı *

  Email *

  Mesajiniz

  Zoe Yat Bağlama Yeri

  Kuruçeşme Parkı,
  Migros Karşısı
  İstanbul

  İskeler

  Kuruçeşme, Arnavutköy, Ortaköy, Beşiktaş and Kabataş iskeleleri, Boğazda bazı oteller ve lokantaları, Delmare, Zuma, Reina, Feriye Lokantası, Çırağan Sarayı, Four Seasons Bosphorus Oteli.

  Rezervasyon

  Fiyatlar için bize ulaşin:
  Email: info@bogazyat.com