Zoe Yat Kiralama, İstanbul

yatta adalar turu

Adalar Turu İstanbul

Sıcak yaz günlerinde İstanbul’dan kaçmak için çok güzel bir alternatif…
Adalar turu gezilerimizin süresi 8 saattir. İstanbul’dan hareket edildikten yaklaşık 1 saat 20 dakika süren keyifli bir yolculuktan sonra istenilen adaya varılır. İster adada inip adayı gezebilirisiniz yada dilediğiniz bir koyda yüzme molası verebiliriz. Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedef Adası  turları en popüler turlarımızdır.

Adalar Turlarında Yemek

yat ile ada turu

Yemek istenildiğinde yemek yatımızda servis edilebilir yada Adalardaki restoranlarda çok çeşitli yemek seçenekleri mevcuttur. Yatımızda tüm yerli ve ithal içkiler mevcut olup istenirse güleryüzlü personelimiz size ekstra ücret karşılğında servis edebilir.

Adalar Yüzme Turu

Yatımızda denize girip çıkmayı kolaylaştıran  merdiven ve platform bulunmaktadır. Ayrıca platformun üzerinde seyyar bir duş ile denizden çıktığınızda yıkanabilirsiniz.

Kapasite

Zoe Yatımızda kapasite 12 kişi ile sınırlıdır.

Ada Turu Süresi

İstanbul Adalar Turlarının süresi 8 saattir ve istenilen hergün düzenlenmektedir.

Adalar Turu Fiyatları

Adalar turu yapmak yada boğazda tekne kiralama için lütfen bizle irtibata geçiniz – Haftasonu turları ile ilgili talepler yazın çok fazla olduğundan erken rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz:

info@bogazyat.com

Fiyat Teklifi Alın:  Tur Tipi *

  Tur Tarihi *

  Kişi Sayısı *

  Email *

  Mesajiniz

  Zoe Yat Bağlama Yeri

  Kuruçeşme Parkı,
  Migros Karşısı
  İstanbul

  İskeler

  Kuruçeşme, Arnavutköy, Ortaköy, Beşiktaş and Kabataş iskeleleri, Boğazda bazı oteller ve lokantaları, Delmare, Zuma, Reina, Feriye Lokantası, Çırağan Sarayı, Four Seasons Bosphorus Oteli.

  Rezervasyon

  Fiyatlar için bize ulaşin:
  Email: info@bogazyat.com