Zoe Yat Kiralama, İstanbul

Boğaz turu için birbirinden lüks kiralık tekneler

Tekne Kiralama
Kiralık Tekne 1 – 100 kişi yemekli – 120 kişi kokteyl düzeni

Tekne Kiralama Fiyatları
Kiralık Tekne 1 – Teras

istanbul kiralık tekne

Kiralık Tekne 1 – İç Görünüm

istanbul tekne turu
Kiralık Yat 1 – Dış

kiralık tekne dış
Kiralık Yat 1 – Arka

Kiralık Tekne - 2 - Arka

Kiralık Yat 1 – İç Görünüm

Kiralik Tekne İstanbul

Kiralık Yat 2 – Zoe

İstanbul’u en güzel gezmenin yollarından biri boğazda tekne turu yapmaktır. Bu boğaz gezileri için kiralayabileceğiniz çok sayıda kiralık tekne alternatifi bulunmakta.

Genelde turlar Kabataş, Eminönü, Ortaköy ve Arnavutköy çıkışlı olarak başlamakta Avrupa yakasını izleyerek devam etmekte dönüşte de Asya yakasını takip ederek başladığı yere dönmekte.

Bu gezileri bilet alarak Şehir Hatları ve diğer motorlar üzerinde diğer kişiler ile beraber yapmak mümkün olduğu gibi, size özel boğazda tekne kiralama da yapılabilmektedir. İstanbul kiralık teknelerinin boyutlarına göre yolcu kapasitesi değişmekte, ayrıca kiralanan teknelerin sundukları hizmetlere göre de fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.

Kiralık tekneler ile doğumgünü, yıldönümü, kına gecesi, nişan, düğün, düğün sonrası eğlenceler, yemekli ve yemeksiz turlar, kokteyller, açılışlar, ürün lansmanları, iş toplantıları, iş davetleri, yüzme turları, ada turları, Karadeniz gezileri, dalış turları organizasyonları yapılabilmektedir.

Tekne kiralamada dikkat edilmesi gereken birkaç husus var. Öncelikle kiralık teknenin ticari bir tekne olarak kayıtlı olması ve kanuni yükümlülüklerini yerine getirmiş olması gerekli. Turizm İşletme Belgeli olması, yeterli gemiadamları ile donatılması da diğer dikkat edilecek detaylardan birkaçı.

Boğazda kiralık teknelerin hangisini seçeceğiniz ise size kalmış. Grubunuzun ve organizasyonunuzun büyüklüğüne göre davet teknesi, kiralık yat, bir gulet yada farklı büyüklüklerde bir gezi teknesi kiralayabilirsiniz.

Günlük tekne kiralama fiyatları ve kiralık motoryatlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Grubunuzun kaç kişi olduğunu, boğaz turunu düzenlemek istediğiniz tarihi, yemek isteyip istemediğiniz bize email olarak belirtirseniz size en yakın zamanda kiralık tekne ve motoryat alternatifleri ile ilgili bir email gönderip, çok sayıda tekneden seçim imkanı sunacağız.

Tekneler ve motoryatlar günlük kiralanabildiği gibi ayrıca saatlik tekne kiralama yapılabilmektedir. Gündüz, akşam, gece, günbatımında birkaç saat kiralık tekne hizmeti de vermekteyiz.

Kiralık yelkenli, motoryat, balıkçı teknesi, sandal, davet ve gezi tekneleri her bütçeye uygun fiyat alternatifleri sunmaktadır. Lüks ihtiyaçlara lüks bir motoryat, rüzgara ve doğaya aşıklar için yelkenli, teknede düğün için konforlu bir boğaz davet teknesi İstanbul’ a sizi bir kez daha hayran bırakacak.

Fiyat Teklifi Alın:  Tur Tipi *

  Tur Tarihi *

  Kişi Sayısı *

  Email *

  Mesajiniz

  Zoe Yat Bağlama Yeri

  Kuruçeşme Parkı,
  Migros Karşısı
  İstanbul

  İskeler

  Kuruçeşme, Arnavutköy, Ortaköy, Beşiktaş and Kabataş iskeleleri, Boğazda bazı oteller ve lokantaları, Delmare, Zuma, Reina, Feriye Lokantası, Çırağan Sarayı, Four Seasons Bosphorus Oteli.

  Rezervasyon

  Fiyatlar için bize ulaşin:
  Email: info@bogazyat.com